Wyszukaj tłumacza przysięgłego

Wyszukaj tłumacza

 

Wyszukaj orzeczenie ETPCz

Wyszukaj orzeczenie

Typ orzecznictwa:
 

Wyszukaj komornika

Wyszukaj komornika

Wyszukaj syndyka

Wyszukaj syndyka

O Radzie

Społeczna Rada do spraw Alternatywnych Metod Rozwiązywania Sporów przy Ministrze Sprawiedliwości – III kadencja

O dokumencie
Podmiot udostępniający: Ministerstwo Sprawiedliwości | Wytworzył: Agata Oklej | Edytor: Joanna Godziszewska
Data wytworzenia: 08.07.2015 | Data dodania: 08.07.2015 10:28 | Data modyfikacji: 31.07.2017 09:52

Społeczna Rada ds. Alternatywnych Metod Rozwiązywania Konfliktów i Sporów przy Ministrze Sprawiedliwości - II kadencja

Zarządzenie Nr 24/09/PR Ministra Sprawiedliwości z dnia 3 kwietnia 2009 r. w sprawie powołania Społecznej Rady ds. Alternatywnych Metod Rozwiązywania Konfliktów i Sporów przy Ministrze Sprawiedliwości (Rada ds. ADR II kadencja

Zarządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 1 lipca 2011r. zmieniające zarządzenie w sprawie powołania Społecznej Rady ds. Alternatywnych Metod Rozwiązywania Konfliktów i Sporów przy Ministrze Sprawiedliwości

Na inauguracyjnym posiedzeniu Rady ADR w dniu 11 maja 2009 r. Minister Sprawiedliwości Andrzeja Czuma wręczył medale za wybitne zasługi w rozpowszechnianiu mediacji – profesorowi Andrzejowi Murzynowskiemu oraz pośmiertnie Prezes Polskiego Centrum Mediacji i Przewodniczącej I Kadencji Rady dr Janinie Waluk, w imieniu której odebrała medal najbliższa rodzina.

W skład Rady I Kadencji wchodzili:
Od dnia 10 maja 2013 r. do 10 maja 2014 r. - Przewodniczacym Rady był Jerzy Książek.
Od dnia 11 maja 2012 r. do 10 maja 2013 r. - Przewodniczącym Rady był Sylwester Pieckowski.
Od dnia 11 maja 2011 r. do 10 maja 2012r. Przewodniczącą Rady była dr Ewa Gmurzyńska.
Od dnia 11 maja 2010 r. do 10 maja 2011r. Przewodniczącym Rady był dr Zbigniew Czwartosz.
Od 11 maja 2009 r. do 10 maja 2010 r. Przewodniczącym Społecznej Rady ds. ADR był Maciej Tański.
 
Wiceprzewodniczącymi Rady ADR byli:
Sylwester Pieckowski – Przewodniczący Komisji Legislacyjnej
Agnieszka Rękas – Przewodnicząca
Maciej Tański – Wiceprzewodniczący
Sekretarz Rady ADR – Rafał Morek
Rzecznik Prasowy - Jerzy Książek
Zbigniew Czwartosz – Przewodniczący Komisji Współpracy Międzynarodowej
 

Skład Społecznej Rady ds. Alternatywnych Metod Rozwiązywania Konfliktów i Sporów II kadencji

O dokumencie
Podmiot udostępniający: Ministerstwo Sprawiedliwości | Wytworzył: Piotr Potrebka | Edytor: Joanna Godziszewska
Data wytworzenia: 03.10.2013 | Data dodania: 05.10.2011 10:17 | Data modyfikacji: 24.05.2017 11:22

Społeczna Rada ds. Alternatywnych Metod Rozwiązywania Konfliktów i Sporów przy Ministrze Sprawiedliwości - I kadencja

O dokumencie
Podmiot udostępniający: Ministerstwo Sprawiedliwości | Wytworzył: Piotr Potrebka | Edytor: Joanna Godziszewska
Data wytworzenia: 24.05.2017 | Data dodania: 05.10.2011 10:19 | Data modyfikacji: 24.05.2017 11:21